0

KS Wasilków – Sparta Augustów 4:2

Dobre złego początki, tak w największym skrócie można podsumować niedzielny występ piłkarzy Sparty Augustów w Wasilkowie. Do przerwy augustowianie prowadzili 2:1, a po zmianie stron „odcięli im prąd” i skończyło się na …

Piątej z rzędu przegranej, tym razem 2:4 – mówi Jacek Bayer, trener Sparty. – Pierwsza połowa to błędy obu drużyn, błędy po których padły wszystkie trzy gole. Karnego przeciwko nam sędzia podyktował słusznie, bo po błędzie bramkarza było nastrzelenie piłki na rękę naszego obrońcy i arbiter miał prawo wskazać na „wapno”. W drugiej połowie gospodarze zagrali bardzo wysokim presingiem, dużo biegali, a nam z minuty na minutę „odcinali prąd” i skończyło się tak, jak się skończyło, na przerwę schodziliśmy z uśmiechem na twarzach, a po ostatnim gwizdku z nosami na kwintę.

KS Wasilków – Sparta Augustów 4:2 (1:2)

Gole: gospodarze 28 karny, 50, 63 i 67 – Łukasz Sobolewski 20 i 40

Sparta: Marcin Putra – Paweł Zaniewski, Mateusz Niedźwiecki, Mateusz Niedźwiecki, Mateusz Knoch, Maciej Wielgat, Aleksandar Lazebnyk, Przemysław Żukowski, Paweł Stasiński, Łukasz Sobolewski, Mariusz Urban (80. Rafał Grajewski).

źródło: suwalki24.pl