0

Sparta Augustów – Magnat Juchnowiec Kościelny 3:4

 Jak można przegrać mecz prowadząc po 10 minutach 2:0, a po 20 – 3:1 zastanawiali się kibice i trener Sparty Augustów po sobotnim, przegranym 3:4 spotkaniu z niżej notowanym Magnatem Juchnowiec? 

Okazuje się, że jak się nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem, a taką przy stanie 3:1 miał Kamil Wilczewski, a do tego popełnia błędy w defensywie to można przegrać nawet wygrany, teoretycznie, mecz.

– Pierwsza połowa należała do nas, początek drugiej, do niewykorzystanej sytuacji Wilczewskiego, który mógł podwyższyć na 4:1, także. Niestety, niewykorzystane sytuacje mszczą się i nasza przegrana jest tego potwierdzeniem. Przyczyny tej porażki znamy, nie będziemy roztrząsali ich publicznie, a porozmawiamy o nich z zespołem i, mam taką nadzieję, wyciągniemy właściwe wnioski.

Sparta Augustów – Magnat Juchnowiec Kościelny 3:4 (3:1)

Gole: Mateusz Knoch 5 i 10., Łukasz Sobolewski 20 – goście 15, 60, 68 i 75 karny

Sparta: Marcin Putra – Paweł Sakowicz (78. Paweł Stasiński), Dawid Parafinowicz, Mateusz Niedźwiecki, Mateusz Knoch, Przemysław Żukowski, Aleksandar Lazebnyk (46. Maciej Wielgat), Kamil Wilczewski, Paweł Zaniewski, Łukasz Sobolewski, Wojciech Mickiewicz (82. Mariusz Urban)

źródło: suwalki24.pl